TOMORROWLAND X RIDLEY

POZNAJ INVENIO

Twój wypad na wspólne odkrywanie świata.

 

Jesteśmy sercem belgijskiej kultury rowerowej, a Tomorrowland to jeden z największych festiwali na świecie i pionier w branży festiwalowej. W ramach tej współpracy oferujemy niestandardową gamę rowerów i towarów, dzięki którym wspólnie wyruszycie w podróż odkrywania świata. Projekt inspirowany jest Amare i symbolizuje niektóre z najważniejszych wartości Tomorrowland, w tym miłość, przyjaźń i jedność.

 

 

INVENIO

Invenio dosłownie tłumaczy się z łaciny na „odkrywam”, „znajdę”, „natrafiam”, co doskonale opisuje, co ucieleśnia współpraca Tomorrowland i Ridley. Umożliwianie ludziom na całym świecie jednoczenia się i wspólnego odkrywania świata na każdym terenie. Ta kolekcja pozwala doświadczyć prawdziwej wolności, dzieląc chwile przyjaźni i przygody.

 

Zespół pełen pasji stojący za kreacjami Tomorrowland włożył swoje serce i duszę w stworzenie inspirującego projektu Invenio. Zaowocowało to urzekającym, satynowym czarnym kolorem, który ożywił eleganckie kontury i czyste linie roweru. Błyszczące detale i złote akcenty przywołują magię fajerwerków Tomorrowland i nieograniczoną energię przepływającą przez Ludzi Jutra.

 

RUCH AMARE

Grafika o szerokich liniach z przodu roweru z wdziękiem naśladuje płynny ruch Amare, mitycznego ptaka, który symbolizuje ducha eksploracji i nieograniczonej podróży we wszechświecie Tomorrowland. Te głębokie wartości harmonijnie splatają się z nazwą „Invenio”, która jest świadectwem czystej radości eksploracji, sztuki odkrywania i magii podróży z przyjaciółmi.

 

KANZO FAST

Invenio Kanzo Fast doda ludziom jutra skrzydeł na każdym terenie. Dzięki aerodynamicznym rurom z włókna węglowego, dużemu prześwitowi na opony i specjalnie zaprojektowanej konstrukcji oferuje idealną równowagę pomiędzy aerodynamiką, mobilnością i stylem. Pozwalając każdemu przekraczać granice i odkrywać nowe przygody w dowolnym miejscu i szybciej niż kiedykolwiek.

 

 

KANZO A

Invenio Kanzo A oferuje każdemu możliwość życia chwilą i wspólnego odkrywania natury. Specjalnie zaprojektowany aluminiowy korpus sprawia, że rower jest przystępny i pozwala każdemu ścigać się za słońcem, gdziekolwiek go zabierze.

 

 

PAKIET ROWEROWY

Odkryj wszechstronność nowego roweru Tomorrowland x Ridley Gravel Bike, który ma do zaoferowania i wspólnie odkrywaj różnorodne najbardziej legendarne trasy rowerowe Flandrii w małej grupie podobnie myślących rowerzystów Tomorrowland. Po tym niesamowitym doświadczeniu rowerowym będziesz mieć dostęp do Tomorrowland 2024 w trybie Full Madness (Comfort).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl